Продаж запасних частин для японських і корейських автомобілів В Москві

Posted by:  /  Category: Японія Авто

« Нові неоригінальні японські запчастини   |   Автозапчастини »

Японія Авто - Продаж запасних частин для японських і корейських автомобілів В Москві В м. Москві в 2007г. відкрився і працює перший філіал компанії «ЯПОНІЯ АВТО», розташований він на авторинку Кунцево. Наш магазин має в своєму розпорядженні великий асортимент запасних частин для японських і корейських автомобілів близько 6000 найменувань. У асортименті нашого магазина представлені наступні групи товарів.
Амортизатори (KYB/Kayaba, Paraut) і пружини підвіски (ROC, OBK) , кульові опори, важелі, тяга стабілізаторів, металло-гумові сайлентблоки, наконечники і рульова тяга (555, Yamato, Samyung, RBI) , гальмівні диски (Mountain) , гальмівні колодки (МК, Nisshinbo, Woking, Premium) , шруси (NKN, GLO, Pascal), пильовики на шруси (MARUICHI) , ремені газорозподілу (SUN, Mitsuboshi, Tshubaki) , натяжні ролики і підшипники коліс (Koyo, NSK, NTN, NACHI, GMB) , зчеплення (Exedy, NKK) , дроти високовольтні, бігунки, кришки розподільника запалення (YEC, Nippondenso) , насоси охолоджування (GMB, Paraut) , термостати (HKT,TAMA) , прокладки двигуна (KGK, Ajusa, Stone, NPS, ELWIS) , розпилювачі, паливні насоси, поршні, кільця (Riken, NPR, TP) , вкладиші (TAIHO, NDC) , клапани (DOKURO) , фільтри масла, палива і повітря (Premium, Micro, Union Japan) , а також багато інших запчастин.
Більшість запчастин виготовлена японськими виробниками (52%), інші корейськими, тайваньськими, і лише незначна частина європейськими, наприклад італійські шруси GLO . Постачальники тих, що оригінальних комплектують, для збірки автомобілів на конвейєрі, такі як KYB, EXEDY або Nisshinbo реклами не потребують.


Tags: , , , , , , , , , ,

Японія Авто


Схожі записи